Madeline K. Ackley
Julius A. Ballardini
Stuart Feigin
Beverly Howard
William H. Parker
Robert L. Quilici
Susan F. Sparkman
Ronald G. Bailey
Robert F. Butler
Carol M. Condit
Rita C. Farnham
Mark B. Foxwell
Susan L. Frank ’74, ’01 Ph.D.
C. Charline Harwell
Shaun M. (McClure) Hasty ’81, ’98 M.S.
Michael L. Lemich
Donald J. McCarty
Franklin D. Meyers
Virginia (Jeppson) Moore ’97 M.S.
Stanley T. Omaye
Duane T. Pierce
Valorie F. (Bovee) Ramakka ’95 Ed.D.
Julie M. Rich
Raymond L. Swarts
Michael L. Tracy ’85
Wayne E. Tuma ’07
Edward F. Wishart ’59
Marjorie A. (Bieroth) Prunty ’47
Virginia (Gardner) Thompson ’48
Geneva M. (Marker) Billman ’50
Shirley R. (Oldfield) Dobel (attended 1950-66)
Josephine R. (Caprio) Saulisberry ’50
James T. Williams ’50
Margaret (Fairchild) Williams ’50
Gertrude H. (Sanford) Rice ’51
John T. Ross ’51
Rosemary (Goss) Anderson (attended 1952-53)
Robert Hamlin (attended 1953)
Gilbert A. Anderson ’55
Marilyn D. (Friedrich) Fox ’55
Ann Louise (Serpentino) Kinnison ’55
Lola A. (Honey) Gordon ’56
Frank R. Randall ’56
Janice G. (Chiatovich) Johnson ’57
P. Michael Marfisi ’57
Thomas E. Ogg ’57, ’69 M.Ed.
Robert B. Bentley Sr. (attended 1958-62)
Fred Jesser ’58
Clyde L. Sabala ’58
William M. Schroeder ’58
Donald C. Hare ’59
James Lansford ’59
Joan S. Osgood (attended 1959-60)
David A. Buck ’60
Theresa P. (McGuire) Frisch ’61
Michael J. Thompson ’61, ’70 M.S.
Ronald L. Beaubien (attended 1962-63)
Kenneth D. Taber ’62
Richard Benson ’63
Melvin Choy ’63
Timothy C. Brown ’65
Carl E. Friberg ’65
Judy M. Anderson (attended 1967-86)
Barbara J. (Rippee) Gipson ’67
James J. Maguire ’67
Gary R. Silverman ’67
Byron L. Bilyeu ’68
Thomas A. Moura ’68
Michael W. Pollard ’68
Barbara C. Powell ’68
Patricia J. (Pearman) Hutson ’69
David K. Fields ’70
Susan (Stiff) Mills ’70
Marion R. (Fitz) Pintar ’70
Laverne J. (McManus) Bible ’71
Joanne M. (Monaghan) Burke ’71
Delphine (Recanzone) Cole (attended 1971-73)
Young K. Lim ’71 M.S.
Charles E. Mohr ’71
Anita H. (Beall) Carr ’72
James C. Lusk ’72
Gray H. Neuweiler ’72, ’81 M.D.
Frank V. Rueckl (attended 1972-74)
Raymond G. Wright (attended 1972-79)
George A. Belisle ’73
Mable W. Kite ’73
Arthur R. Marchetti ’73
Michael J. O’Farrell ’73 Ph.D.
Randall M. Ward ’73
Scott L. Hesse ’74
Nellie A. (Schmidt) Droes ’75 M.S.
David R.G. Hall ’75
Kelsie T. Harder ’75
James R. House ’75 A.A.
William G. Pollard ’76
Shauna Jamison ’77, ’81 M.D.
Michael M. Alldredge (attended 1979-82)
Catherine P. Gipe (attended 1980)
Kathryn S. (Geary) List ’80 (Hon.)
Celia G. Scully ’80 M.A.
Richard A. Womack ’80 M.Ed., ’83 Ed.D.
Steven C. Bos ’81
Sam E. Eurich ’83
Gary J. Maguire (attended 1985-89)
Jinny B. Anderson ’86, ’91 M.A.
Deborah W. (Reed) Fuetsch ’86 M.A.
Judy L. Ford ’88, ’97
Kathleen A. (Winebarger) Harcksen ’88
James M. Livermore ’88
Gwendolyn E. Thompson ’88 M.Ed.
Constance E. (Copeland) Kvasnicka ’89 M.A.
Amy J.S. Branch (attended 1993-97)
James B. Harshfield ’95 Ed.D.
Rolene S. Lemich ’95
Matthew J. Crehan ’96 MJS
Julie A. (Tephany) Oliver ’97
Barbara J. Curry ’99
Pierre R. Minhondo (attended 1999-2000)
Nicole E. (Young) Hampton ’03, ’04 MSW
Theresa S. Norman ’07, ’11 M.A.
Kevin R. Laxalt ’09
Colin R. Atchison (attended 2010-11)
John R. Kee ’10
Bradley T. Baciak ’13
Gwendoline N. Amsrala ’15
Ryan M. Costelloe (attended 2017-22)
Dylan J. Thomas Tackett (attended 2019)
Christopher T. Valdez ’19